۞ الإمام الخميني:
الدافع وراء العبادة هو الوحي والوحي من القرآن ، والدافع من قراءة القرآن للبشرية هو العثور على زراعة.

  • 19 سپتامبر 2019 - 19:54
  • منبع : جماران
سيتم إطلاق “سيدة القدس الإيرانية” بعد شهر محرم
پس از ماه ها انتظار

سيتم إطلاق “سيدة القدس الإيرانية” بعد شهر محرم

مدیرعامل موسسه «عروج فیلم» از اکران عمومی مستند «بانو قدس ایران» در سینماهای حوزه هنری و گروه سینمایی «هنر و تجربه» بعد از ماه محرم خبر داد.

مستند سینمایی «بانو قدس ایران» در سینماهای حوزه هنری اکران می شود. به گزارش پرتال امام خمینی(س)، غلامعلی اصغریان مدیرعامل موسسه هنری «عروج» درباره زمان اکران مستند سینمایی «بانو قدس ایران» به کارگردانی مصطفی رزاق کریمی از تولیدات موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س) گفت: ما در حال هماهنگی کارهای این اثر برای اکران در سینماهای حوزه هنری هستیم. به همین ترتیب درخواست داده و مجوز پخش در سینماهای عمومی را هم گرفته‌ایم و منتظر قطعی شدن سینماهای حوزه هنری برای اکران «بانو قدس ایران» هستیم.

وی افزود: البته در نظر داریم این مستند را در سینماهای «هنر و تجربه» هم اکران کنیم با توجه به اینکه پیش از این تجربه اکران دو، سه فیلم مستند در سینماهای عمومی وجود داشته و استقبال خوبی هم از آنها شده است تصمیم گرفتیم «بانو قدس ایران» را در سینماهای عمومی هم به نمایش بگذاریم. این را هم باید عنوان کنم که این اثر بعد از ماه محرم روی پرده سینماها می‌آید.

اکران «فرزند صبح» مشروط به یک رضایت

اصغریان درباره زمان نمایش دیگر فیلم این موسسه با نام «فرزند صبح» به کارگردانی بهروز افخمی که به تازگی نسخه اصلاح‌شده آن رونمایی شده است هم گفت: بهروز افخمی در تدوین این اثر از موسیقی‌ای استفاده کرده است که در این باره دچار مشکل شده‌ایم. یعنی باید رضایت خانواده صاحب اثر را جلب کنیم. از همین‌رو در پی انجام کارهای این موضوع هستیم. به همین دلیل فکر می‌کنم نمایش این فیلم هم به بعد از ماه محرم موکول شود.

مدیرعامل موسسه هنری عروج در پایان اظهار کرد: ما در پی این هستیم که مستندی درباره یادگار امام یعنی مرحوم احمد خمینی بسازیم. ضمن اینکه در نظر داریم نمایشی را هم در دهه فجر روی صحنه ببریم این را هم باید عنوان کنم که کارگردان‌های این ۲ اثر هم مشخص شده و باید یک سری توافقات انجام دهیم.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*