Sekmadienis Pavardė Motyvuoti medali Savigarba Pakuotę įdėti klysta

42 Medalis Images, Stock Photos, 3D objects, & Vectors | Shutterstock

1387VilniusMagdeburgo teises.Pardavime daug medali | 31897087

Kedainiu bokso federacijos taure.Pard. daug medali | 34137384

Medinis medalis 12cm – vyc.lt

Pasaulio rankų lenkimo čempionate Eglė Vaitkutė iškovojo aukso medalį

Sveikiname Lietuvos verslo kolegijos studentą Aurimą Kuodį Lietuvos  kiokušin karatė suaugusiųjų čempionate, 95 kg svorio kategorijoje iškovojus  bronzos medalį | Lietuvos verslo kolegija | LTVK
Sveikiname Lietuvos verslo kolegijos studentą Aurimą Kuodį Lietuvos kiokušin karatė suaugusiųjų čempionate, 95 kg svorio kategorijoje iškovojus bronzos medalį | Lietuvos verslo kolegija | LTVK

PERAIH MEDALI PERUNGGU JAKARTA REGIONAL OPEN MARCHING COMPETITION 2023

Spalvoti medaliai

Lietuvos krepšinio šimtmečiui išleidžiamas proginis medalis | UAB „Monetų  namai“ - žymiausių pasaulio monetų kalyklų atstovė ir oficiali kolekcinių  monetų ir medalių platintoja Lietuvoje
Lietuvos krepšinio šimtmečiui išleidžiamas proginis medalis | UAB „Monetų namai“ - žymiausių pasaulio monetų kalyklų atstovė ir oficiali kolekcinių monetų ir medalių platintoja Lietuvoje

BĖGIMO DALYVIŲ LAUKIA UNIKALŪS PROGINIAI MEDALIAI | BĖGAM UŽ MARIJAMPOLĘ

Istorinis įvykis – radviliškietė laimėjo bronzos medalį Europos jaunių  karatė čempionate
Istorinis įvykis – radviliškietė laimėjo bronzos medalį Europos jaunių karatė čempionate

M.Phelpsas iškovojo aštuntąjį aukso medalį | 15min.lt

Skelbimai: lankomiausias Lietuvoje pardavimo, nuomos ir kitų skelbimų  portalas - Skelbiu.lt
Skelbimai: lankomiausias Lietuvoje pardavimo, nuomos ir kitų skelbimų portalas - Skelbiu.lt

Sidabro medalį Irane pelnęs moksleivis studijuos mediciną Lietuvoje |  Alkas.lt
Sidabro medalį Irane pelnęs moksleivis studijuos mediciną Lietuvoje | Alkas.lt

Dėl aukos Ukrainai V. Žala nusprendė parduoti Dakare iškovotą medalį:  kovoti verta – ypač dabar
Dėl aukos Ukrainai V. Žala nusprendė parduoti Dakare iškovotą medalį: kovoti verta – ypač dabar

Lietuvos kurčiųjų vyrų stalo teniso rinktinė laimėjo dar vieną medalį -  Delfi sportas
Lietuvos kurčiųjų vyrų stalo teniso rinktinė laimėjo dar vieną medalį - Delfi sportas

medalis - Visuotinė lietuvių enciklopedija

Darbo veterano medalis - (parduoda, siūlo) Vilniuje | Sutarta.lt

Jual Produk Medali Wisuda Medali Termurah dan Terlengkap November 2023 |  Bukalapak
Jual Produk Medali Wisuda Medali Termurah dan Terlengkap November 2023 | Bukalapak

Elito naujienos: už Dainiaus Kreivio medalį mokės visa Lietuva

Medali - Bulbapedia, the community-driven Pokémon encyclopedia

Kedainiu bokso federacijos taure.Pard. daug medali | 34947396

Legendinė JAV plaukikė J. Long, iškovojusi 14 -ąjį aukso medalį, padėkojo  Jėzui - LAIKMETIS
Legendinė JAV plaukikė J. Long, iškovojusi 14 -ąjį aukso medalį, padėkojo Jėzui - LAIKMETIS

Pastatų fasado sistema „Koderus“ pelnė „Lietuvos metų gaminio“ aukso medalį.  Koderus
Pastatų fasado sistema „Koderus“ pelnė „Lietuvos metų gaminio“ aukso medalį. Koderus

Vidurio Lietuvos taurės varžybose jurbarkiečiai iškovojo 32 medalius |  Sportas ir sveikata | Mūsų Laikas
Vidurio Lietuvos taurės varžybose jurbarkiečiai iškovojo 32 medalius | Sportas ir sveikata | Mūsų Laikas